اطلاعیه "تهیه فیلم کلاس مجازی سخنرانان کلیدی کنگره"
فیلم کلاس مجازی سخنرانان کلیدی اولین کنگره بین المللی و ششمین همایش سراسری یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی موجود می باشد.....
1393/05/12 ادامه مطلب


 اعلام نفرات اول تا سوم جشنواره سینا
پس از بررسی نظرسنجی ها و نظرات داوران جشنواره سینا از میان 11 محتوای برتر انتخاب شده نفرات اول تا سوم به ترتیب رتبه به شرح زیر اعلام می شوند:
1392/08/07 ادامه مطلب


 چاپ مقالات منتخب در مجلات علمی-پژوهشی
به اطلاع کلیه عزیزانی که مقالات خود را جهت ارائه در کنفرانس ارسال نموده اند، می رساندکه مقالات برتر و نیز سایر مقالات با نتایج داوری و ارائه خوب به مجلات علمی - پژوهشی جهت بررسی و چاپ معرفی می گردند.
1392/05/26 ادامه مطلب


این کنگره بر آن است تا شبکه‌ای از متخصصین، مدیران، برنامه‌ریزان، اساتید و دانشجویان علاقمند را به منظور تسهیل بحث و گفتگو در زمینه یادگیری الکترونیکی در سطح بین‌المللی و تعامل سازنده در یک محیط  فرهنگی گردآورد. هدف از برگزاری این کنگره، ارتقاء سطح دانش و آگاهی و توسعه کیفیت یادگیری الکترونیکی، ارائه مبانی نظری و یافته‌های علمی در این حوزه، بحث و بررسی چالش‌های پیاده‌سازی یادگیری الکترونیکی در دانشگاه‌ها بخصوص دانشگاه‌های علوم پزشکی و ارائه اخرین نوآوری‌ها می‌باشد. همچنین  توانمندسازی اساتید، محققان و مشتاقان یادگیری الکترونیکی با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مسابقات مختلف در حوزه طراحی دوره و محتوای الکترونیکی جهت فرهنگ‌سازی و گسترش آن از دیگر اهداف این کنگره محسوب می‌گردد.

اولین کنگره بین‌المللی و ششمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی از محققان، دانشگاهیان، دانشجویان و متخصصان حوزه یادگیری الکترونیکی و فناوری اطلاعات وارتیاطات و همچنین پزشکان دعوت می‌کند تا آخرین یافته‌ها، تحقیقات و تجارب موفق در زمینه یادگیری الکترونیکی، مطالعات موردی و  نظریات و تئوری‌های  جدید در این زمینه را با دیگر علاقمندان به اشتراک گذارند.

  1.  مدیریت و رهبری یادگیری الکترونیکی در نظام های آموزشی
  2. کاربرد شیوه ها و فناوری های نوین در یادگیری الکترونیکی
  3. طراحی محیط های یادگیری الکترونیکی و تولید محتوا
  4. جنبه های اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی یادگیری الکترونیکی در نظام سلامت
  5. کاربرد توسعه آموزش های الکترونیکی ضمن خدمت، آموزش های مداوم و خدمات شهری
  6. ارزشیابی و کنترل کیفیت در یادگیری الکترونیکی 
اولین جشنواره تولید محتوای سلامت (سینا) در حاشیه اولین کنگره بین المللی و ششمین همایش یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی برگزار خواهد شد. 
جشنواره سینا خاستگاه و رهیافتی برای ارزش گذاری و اهمیت بخشیدن به تلاش متخصصان حوزه تولید محتوای الکترونیکی شناسایی متخصصان این حوزه و تجلیل از طراحان خلاق و  برتر این حوزه اعم از استاد درس، طراح آموزشی، سازنده فنی، گرافیست و .... است
.
برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

دبیرخانه همایش و جشنواره
شیراز،  صندوق پستی 1846-71345    ( آموزش مداوم و قطب آموزش الکترونیکی )
تلفن: (2020)-2355193-0711
موبایل: 09336373285
فاکس: 2303061-0711
آدرس محل برگزاری کنگره : شیراز - خیابان نشاط - سالنهای سینا و صدرا
آدرس محل برگزاری کارگاهها : شیراز - بلوار چمران – خیابان نیایش- نیایش 3- سمت راست –انتهای کوچه – مجتمع فرهنگی ورزشی ولایت


سخنرانان کلیدی و مدعو
حامیان همایش